donderdag 29 januari 2015 | home | zoeken | contact | www.psv.nl
Programma (10 dagen)
Donderdag 29 januari 2015
18:30 SC Heerenveen O19 - PSV O19
 
Vrijdag 30 januari 2015
17:00 Ajax O17 - PSV O17
18:00 Feyenoord O14 - PSV O14
20:00 FC Eindhoven - Jong PSV
 
Zaterdag 31 januari 2015
Viareggio Cup
09:30 PSV O10 - AFC O10
09:30 PSV O11 - NEC Nijmegen O11
09:30 PSV O9 - ADO Den Haag O9
11:45 Ajax O12 - PSV O12
11:45 PSV O15 - Feyenoord O15
13.00 AFC Amsterdam O12 - PSV O12
14:30 PSV O16 - FC Utrecht O16
 
Zondag 1 februari 2015
Viareggio Cup
 
Maandag 2 februari 2015
Viareggio Cup
 
Dinsdag 3 februari 2015
Viareggio Cup
 
Woensdag 4 februari 2015
Viareggio Cup
 
Donderdag 5 februari 2015
Viareggio Cup
 
Vrijdag 6 februari 2015
Viareggio Cup
20:00 Jong PSV - FC Emmen
 
Zaterdag 7 februari 2015
Viareggio Cup
09:30 PSV O9 - FC Utrecht O9
09:30 PSV O11 - FC Utrecht O11
10:30 Feyenoord O13 - PSV O13
11:00 PSV O14 - AZ Alkmaar O14
11:00 PSV O12 - Helmond Sport O12
11:45 PSV O17 - Feyenoord O17
12:00 FC Twente O16 - PSV O16
12:00 Helmond Sport O10 - PSV O10
12:30 FC Utrecht O15 - PSV O15
 
Zondag 8 februari 2015
Viareggio Cup
 
Uitslagen (12 dagen)
Donderdag 29 januari 2015
SC Heerenveen O19 - PSV O19  
 
Woensdag 28 januari 2015
PSV O9 - v.v. Wieldrecht E3  
 
Maandag 26 januari 2015
Jong PSV - Jong FC Twente 4 - 1
 
Zaterdag 24 januari 2015
PSV O19 - FC Twente O19 Afgelast
Ajax O15 - PSV O15 Afgelast
PSV O17 - FC Volendam O17 Afgelast
PSV O11 - SC NEC Nijmegen E1 Afgelast
 
Woensdag 21 januari 2015
Fulham U21 - Jong PSV 2 - 1
PSV O9 - HVCH E3  
 
Dinsdag 20 januari 2015
PSV O16 - NAC Breda O16 3 - 1
PSV O15 - Schaduwteam NL O15 1 - 0
 
Zaterdag 17 januari 2015
AZ Alkmaar O19 - PSV O19 4 - 1
PSV O11 - Schalke 04 O11  
Excelsior O14 - PSV O14 1 - 1
Vitesse O17 - PSV O17 0 - 0
PSV O15 - Willem II O15 3 - 0
PSV O12 - Willem II O12 2 - 0
Vitesse O10 - PSV O10  
PSV O9 - TOGB F1  
 

Marc Overmars Toernooi


Toernooi: Marc Overmars Toernooi
Soort: Veldtoernooi
Locatie: Epe
Website:
Team(s) PSV: PSV C2, PSV D2
Datum(s): 19 april 2014 (zaterdag)
20 april 2014 (zondag)
Resultaat PSV: PSV D2 2e, PSV C2 2e
Deelnemende teams:
U12: Epe, Feyenoord, AZ, Malmö FF, FC Twente, Vitesse, Borussia Mönchengladbach, Genk, Barcelona, PSV U14: Epe, AZ, Malmö FF, KRC Genk, Borussia Dortmund, FC Twente, Vitesse, Ajax, FC Tokyo, PSV
Programma & uitslagen:
U14:
09.30 uur PSV - Malmö FF: 1 - 0
(Sekou Sidibe 1x)

10.50 uur Bor. Dortmund - PSV: 0 - 0

13.10 uur PSV - FC Twente: 3 - 1
(Sekou Sidibe 1x, Remco Evenepoel 1x, Sem van de Broek 1x)

15.10 uur Vitesse - PSV: 0 - 2
(Sekou Sidibe 2x)

Zondag 20 april
10.50 uur PSV - FC Tokyo: 1 - 0
(Vince Colpaert 1x)

12.30 uur PSV - AZ: 1 - 0
(Sekou Sidibe 1x)

Finale:
15.10 uur PSV - Ajax: 0 - 0
Ajax wint na strafschoppen 4-5)

BIJZONDERHEID:
Sekou Sidibe is speler van het toernooi geworden!

U12:
10.10 uur Malmö - PSV: 2 - 1
(Mathijs Tielemans 1x)

12.10 uur PSV - Vitesse: 1 - 0
(Jeremy Antonisse 1x)

13.50 uur FC Twente - PSV: 0 - 2
(Jeremy Antonisse 1x, Djurre Verschut 1x)

15.10 uur PSV - Bor. M. Gladbach: 1 - 0
(Jayden Braaf 1x)

Zondag 20 april
09.30 uur PSV - Bor. M. Gladbach: 2 - 1
(Heritier Bora Deyonge 1x, Eigen Doelpunt 1x)

12.30 uur AZ - PSV: 1 - 1
(Jeremy Antonisse 1x)

Finale:
14.30 uur PSV - Feyenoord: 0 - 1


SoccerLAB
Mijn PSVJeugd.nl
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

ingelogd blijven
Verjaardagen
Jarigen vandaag
Nassim Achenteh12 jaar
 
Jarigen morgen
Mathijs Bel14 jaar