vrijdag 27 maart 2015 | home | zoeken | contact | www.psv.nl
Programma (10 dagen)
Vrijdag 27 maart 2015
17:30 Willem II O15 - PSV O15
 
Zaterdag 28 maart 2015
09:30 PSV O10 - Vitesse O10
10:00 Ajax O12 - PSV O12
10:00 FC Utrecht O9 - PSV O9
11:00 PEC Zwolle O11 - PSV O11
11:00 PSV O13 - Willem II O13
11:45 PSV O17 - Vitesse O17
12:30 NAC Breda O14 - PSV O14
14:30 PSV O16 - FC Twente O16
 
Zondag 29 maart 2015
Vitesse O11 Toptoernooi
 
Dinsdag 31 maart 2015
18:30 AZ Alkmaar O17 - PSV O17
 
Woensdag 1 april 2015
16:00 PSV O9 - EFC E3
 
Vrijdag 3 april 2015
Marc Overmars Toernooi
20:00 VVV Venlo - Jong PSV
 
Zaterdag 4 april 2015
Marc Overmars Toernooi
09:30 PSV O11 - Roda JC O11
14:30 PSV O19 - FC Twente O19
 
Zondag 5 april 2015
Joer International - U11 Good Old Toernooi - Loosdrecht
Samba Cup 2015
 
Maandag 6 april 2015
Samba Cup 2015
 
Uitslagen (12 dagen)
Vrijdag 27 maart 2015
Willem II O15 - PSV O15  
 
Woensdag 25 maart 2015
PSV O9 - Rood Wit '62 E4  
 
Dinsdag 24 maart 2015
PSV O12 - PVCV O12 10 - 1
PSV O15 - Ajax O15 0 - 5
Ajax O17 - PSV O17 0 - 2
 
Zaterdag 21 maart 2015
FC Twente O19 - PSV O19 1 - 3
PSV O16 - Feyenoord O16 0 - 2
FC Volendam O17 - PSV O17 2 - 1
PSV O14 - FC Groningen O14 4 - 0
Ajax O10 - PSV O10  
PSV O13 - Brabant United O13 1 - 0
Brabant United O12 - PSV O12 2 - 0
PSV O11 - Ajax O11  
PSV O9 - FC Utrecht O9  
 
Vrijdag 20 maart 2015
Telstar - Jong PSV 1 - 1
 
Woensdag 18 maart 2015
PSV O9 - Unitas '30 E3  
 
Maandag 16 maart 2015
Jong PSV - MVV Maastricht 1 - 1
 

Marc Overmars Toernooi


Toernooi: Marc Overmars Toernooi
Soort: Veldtoernooi
Organisator: SV Epe
Locatie: Epe
Website: http://svepe.nl
Team(s) PSV: PSV C2, PSV D2
Datum(s): 19 april 2014 (zaterdag)
20 april 2014 (zondag)
Resultaat PSV: PSV D2 2e, PSV C2 2e
Deelnemende teams:
U12: Epe, Feyenoord, AZ, Malmö FF, FC Twente, Vitesse, Borussia Mönchengladbach, Genk, Barcelona, PSV U14: Epe, AZ, Malmö FF, KRC Genk, Borussia Dortmund, FC Twente, Vitesse, Ajax, FC Tokyo, PSV
Programma & uitslagen:
U14:
09.30 uur PSV - Malmö FF: 1 - 0
(Sekou Sidibe 1x)

10.50 uur Bor. Dortmund - PSV: 0 - 0

13.10 uur PSV - FC Twente: 3 - 1
(Sekou Sidibe 1x, Remco Evenepoel 1x, Sem van de Broek 1x)

15.10 uur Vitesse - PSV: 0 - 2
(Sekou Sidibe 2x)

Zondag 20 april
10.50 uur PSV - FC Tokyo: 1 - 0
(Vince Colpaert 1x)

12.30 uur PSV - AZ: 1 - 0
(Sekou Sidibe 1x)

Finale:
15.10 uur PSV - Ajax: 0 - 0
Ajax wint na strafschoppen 4-5)

BIJZONDERHEID:
Sekou Sidibe is speler van het toernooi geworden!

U12:
10.10 uur Malmö - PSV: 2 - 1
(Mathijs Tielemans 1x)

12.10 uur PSV - Vitesse: 1 - 0
(Jeremy Antonisse 1x)

13.50 uur FC Twente - PSV: 0 - 2
(Jeremy Antonisse 1x, Djurre Verschut 1x)

15.10 uur PSV - Bor. M. Gladbach: 1 - 0
(Jayden Braaf 1x)

Zondag 20 april
09.30 uur PSV - Bor. M. Gladbach: 2 - 1
(Heritier Bora Deyonge 1x, Eigen Doelpunt 1x)

12.30 uur AZ - PSV: 1 - 1
(Jeremy Antonisse 1x)

Finale:
14.30 uur PSV - Feyenoord: 0 - 1


SoccerLAB
Mijn PSVJeugd.nl
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

ingelogd blijven
Verjaardagen
Jarigen vandaag
Er zijn geen jarigen deze dag
 
Jarigen morgen
Aboubacar Kone14 jaar